22ЧЕР
«Динамо» — «Колос» — 2:1

У матчі з чотирма 11-метровими перемагають кияни

Унікальний за кількістю подій поєдинок відбувся сьогодні на НСК «Олімпійський»: чотири пенальті, один із яких нереалізований, червона картка, три зміни рахунку, голеві моменти.

Що цікаво, з першого тайму неможливо було зробити висновок, що гра протікатиме в такому руслі: не в останню чергу через складні погодні умови, подій на полі у стартовій 45-хвилинці було небагато, «Колос» намагався грати максимально обережно й від захисту, а «Динамо» не вдавалося зламати цю стіну.

Після перерви дощ не припинився, однак кількість подій на мокрому газоні різко зросла. Причому, що варто підкреслити, чи не головним героєм зустрічі став кіпер киян Бущан, який і пенальті відбив, і вихід гравця «Колоса» сам-на-сам нейтралізував, і взагалі був утіленням надійності.

Хтозна, як би розвивався матч, реалізуй Богданов пенальті за рахунку 0:0. Однак ковалівець схибив, а три наступні «точки» – дві в «Динамо», одна в «Колоса» – завершувалися взяттями воріт.