11ЛИП
«Дніпро-1» — «Львів» — 3:2

Неймовірний камбек дніпрян у Тернополі

Після того, як рахунок став 2:0 на користь львів’ян, багатьом здалося, що саме сьогодні їхня серія невезінь закінчиться, й вони здобудуть перемогу. Тим паче підопічні Михайленка не демонстрували ігрову надійність, а їхня оборонна ланка знову доволі часто помилялася.

На щастя для формальних господарів поля, ще до перерви вони встигли провести один гол. А по перерві…

Майже безупинно рухаючись і атакуючи, «Дніпро-1» нагнітав атмосферу поблизу воріт «Львова». На допомогу «синьо-жовтим» прийшло і вилучення Сабіно, після чого команда Цецадзе залишилась у меншості. Втім, що не дивно, «найгарячіша» фраза гри настала в останні 10 хвилин.

Львів’яни вже зовсім притислися до своїх воріт, а в дніпрян один момент замінював інший. Тут була й нереалізація, й гол із офсайду. Врешті, прийшли «законні» забиті м’ячі – два, які дали змогу команді Михайленка вирвати вольову перемогу.

Окремо зауважимо такий момент: майже цілий перший тайм мала місце доволі рідкісна для футболу України ситуація – обидва колективи грали від атаки.