25ЛИП
«Олександрія» — «Маріуполь» — 1:2

Підопічні Олександра Бабича розіграють із «Колосом» останню «путівку» в єврокубки

…Так, більшість фахівців ставила на команду Володимира Шарана, проте футбол, як знаємо, гра непередбачувана, в якій виграти може потенційно будь-хто. Часто виграє той, хто дивує суперника.

Сьогодні «Маріуполь» здивував багатьох, а найбільше – «Олександрію». Все-таки мало хто очікував такого: гості почали нинішній матч дуже активним, у хорошому розумінні агресивним пресингом, який, очевидно, став несподіванкою для господарів поля. Як наслідок – у перші 30 хвилин південці мали щонайменше три моменти, щоби забити м’яч. Утім, господарів стадіону «Ніка» рятував їхній голкіпер.

Але він же допустив помилку – й «Маріуполь» повів у рахунку. Та ненадовго: завдяки класним індивідуальним діям Третьякова й Безбородька «Олександрія» доволі оперативно зрівняла рахунок.

Так закінчився перший тайм.

Другий виявився зовсім іншим. Тепер уже команди не намагалися форсувати події, тож небезпечних моментів майже не було. Здавалося, гра перейде в овертайм, аж ось – довжелезна передача зі своєї половини поля, спурт Кащука, помилка задньої лінії олександрійців – і 2:1 на користь гостей!

Отже, підопічні Олександра Бабича розіграють із «Колосом» останню «путівку» в єврокубки.