21ВЕР
3-й тур Favbet Ліги мовою чисел та фактів

Полтавці повторюють клубний рекорд чверть столітньої давнини

• Ворскла лише 2-й раз стартувала в Чемпіонаті з 3-х поспіль перемог, а вперше ще у 1996 році.
  • 1-й раз в УПЛ Зоря на своєму полі зіграла внічию з Шахтарем – у 23-й грі.
  • Безвиграшна серія Шахтаря в матчах із Зорею триває в УПЛ 3 гри: 2 нічиї та поразка.
  • Безнічийна серія Динамо в матчах зі Львовом з 25 лютого 2018 року триває 10 ігор: 8 перемог та 2 поразки.
  • Завершилася безгольова серія Шахтаря у ворота Зорі, яка тривала в УПЛ 203 хвилини.
  • 570-й матч Зорі в Чемпіонатах: +188=128-254 м’ячі 625-815.
  • 430-й гостьовий матч Шахтаря в УПЛ: +265=86-79 м’ячі 799-386.
  • Шахтар не програє в УПЛ 11 матчів поспіль: +8=3.
  • Луганський клуб обходиться без перемог в Чемпіонатах 5 матчів поспіль: 2 нічиї та 3 поразки.
  • Зоря на своєму полі не перемагає 5 ігор поспіль: 3 нічиї та 2 поразки.
  • Колос утримує клубну рекордну безнічийну серію в УПЛ, яка з 28 вересня 2019 року триває 29 ігор: 11 перемог і 18 поразок.
  • Клубний рекордний гольовий серіал ковалівської команди триває в УПЛ 6 матчів – 14 м’ячів.
  • Закінчилася програшна клубна рекордна виїзна серія Колосу, яка продовжувалася в Чемпіонатах 7 ігор, м’ячі 5-19.
  • Олімпік провів 180-й матч в Чемпіонатах: +49=51-80 м’ячі188-281.
  • 30-а домашня перемога олімпійців в УПЛ – у 90-й грі.
  • 1-а велика поразка Минаю в Чемпіонатах – у 2-й грі.
  • Дніпряни на своєму полі забивають голи впродовж рекордних для клубу 12-ти матчів – 22 голи.
  • Дніпро-1 втрачає перші домашні очки в УПЛ в матчах із Маріуполем – у 3-й грі.
  • Гольова серія Дніпра-1 триває в УПЛ 8 ігор (13 м’ячів), що стало повторенням клубного рекорду дніпрян.
  • Безнічийний серіал Маріуполя продовжується в Чемпіонатах 10 ігор: 7 перемог та 3 поразки.
  • Завершилася переможна серія Олександрії в матчах проти Ворскли, яка тривала в УПЛ 4 матчі.
  • Перервалася безгольова серія полтавчан у ворота Олександрії, яка з 3 грудня 2017 року тривала 426 (!) хвилин.
  • 40-а домашня поразка Олександрії в Чемпіонатах.
  • Львів утримує клубну антирекордну безвиграшну серію в УПЛ, яка з 29 лютого триває 15 турів: =6-9.
  • Нічийний клубний рекордний гостьовий серіал Десни триває 3 гри.
  • 70-й гол у складі Шахтаря у всіх турнірах забиває забиває Марлос, який стає 8-м «гірником», що підкорив цей рубіж. 56 голів забито в УПЛ, 4 – в Кубку, 9 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку.
  • 65-й гол в УПЛ забиває Марлос (Шахтар), 50-й – Віктор Циганков (Динамо), 15-й – Владислав Кочергін (Зоря), 10-й – Андрій Гітченко (Десна), 1-й – Артем Бондаренко (у 8-й грі), Данило Сагуткін (у 24-й, обоє – Маріуполь), Ніка Сітчінава (Інгулець, у 3-й), Ростислав Русин (Рух, у 2-й).
  • 1-й дубль в УПЛ оформлює Шахаб Захеді (Олімпік, у 26-й грі), який стає 1-м іранським дуплетистом у Чемпіонатах України, Євген Морозко (у 30-й), який стає автором найшвидшого дублю Колоса в УПЛ – на 20-й хвилині.
  • Гольова серія Руслана Степанюка (Ворскла) збільшилася до 3-х матчів – 3 голи.
  • 200-й матч в УПЛ провів Андрій Гітченко, 100-й – Андрій Тотовицький (обоє – Десна), 50-й – Владислав Дубінчак (Дніпро-1), Сергій Літовченко (Львів), 1-й – Ілля Шевцов (Десна), Олексій Шпак (Минай), Володимир Заставний, Ерік Гліга (обоє – Рух).
  • У 5-му для себе клубі УПЛ дебютує Олександр Бандура (Рух), 4-му – Сергій Літовченко (Львів), Євген Селезньов (Колос), 3-му – Вадим Парамонов (Рух), 2-му – Володимир Кринський, Віталій Павлов (обоє – Інгулець), Віктор Корнієнко (Шахтар), Мілош Стаменковіч, Юрій Климчук, Данііл Кондраков (усі – Рух).
  • 150-й матч в УПЛ у складі Динамо провів Сергій Сидорчук, який стає 19-м динамівцем, який перейшов цей рубіж.
  • Мірча Луческу біля керма різних клубів УПЛ відсвяткував 150-ту перемогу на своєму полі: 1-у – з Динамо та 149 – в Шахтарі.
  • Юрій Максимов на чолі різних клубів УПЛ дочекався 150-го гола своїх підопічних: 23 – у Ворсклі, 19 – в Оболоні, 65 – в Кривбасі та 43 – в донецькому Металурзі.
  • 90-й в УПЛ домашній матч Олександрії при Володимиру Шарану: +38=25-27 м’ячі 121-100.
  • 15-й раз к Чемпіонатах Віктор Циганков пробивав пенальті – 14-й гол.
  • Владлен Юрченко (Зоря) продовжує в УПЛ пробивати з «позначки» без жодного промаху – 6-й гол.
  • 1-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Данііл Кондраков (Рух, у 15-й грі).
  • 5-й в УПЛ нереалізований пенальті у ворота Євгенія Волинця (Колос) – після 16-го удару.
  • 1-е в УПЛ вилучення Данила Сагуткіна (Маріуполь, у 24-й грі), Маруана Міхобі (Львів, у 2-й).