17ЖОВ
«Шахтар» — «Львів» — 5:1

Перша перемога в УПЛ Георгія Цецадзе знову відкладається

Уже до середини першого тайму господарі поля перемагали 4:0. Зрозуміло, за такої ситуації відігратися було би вкрай складно будь-якій команді світу. Тим паче команді, яка щойно два місяці тому почала процес будівництва. Тож «Львову», в якого основа гравців зібралася недавно, виявилося вкрай складно виплутатися з настільки складного становища. Тим більше заслуговує похвали те, що галицька команди не опустила руки, спробувавши принаймні скоротити рахунок. Це господарям поля вдалося, хоча гості в другому таймі знову збільшили розрив у рахунку.

Отже, перша перемога в УПЛ наставника Георгія Цецадзе знову відкладається. А «гірники» здобули 340-ву домашню «вікторію» в елітному дивізіоні Чемпіонату України.