03ЛЮТ
Як в одній грі з героїв ставали антигероями і навпаки

У футболі не часто трапляються випадки, коли в ході одного матчу гравець спочатку забиває гол у свої ворота, а згодом встигає реабілітуватися і забиває у ворота суперників

Трапляються і події, коли гравець спочатку забиває у чужі ворота, а згодом із героя перетворюється на антигероя, «зрізаючи» м’яч у власні ворота.

За всю історію проведення Чемпіонатів України серед гравців до 19-ти років (U-19) зафіксовано лише 5 випадків, коли один футболіст впродовж матчу забиває голи як у свої, так і в чужі ворота і двічі (!) це відбувалося саме в ході поточного юніорського Чемпіонату-2020/21.

1 листопада Максим Мудрий зі «Львова» в матчі з «Олімпіком» спочатку оформив «самостріл», а згодом і «розписався» у чужих воротах, а 11 грудня Іван Демиденко з того-таки «Олімпіка» у грі зі «Львовом» спочатку забив м’яч суперникам, а згодом «допоміг» їм результативно завершити атаку.

Гравці, які забивали голи у свої та чужі ворота в Чемпіонатах України U-19 (2012–2020)