19БЕР
Мораес продовжує віддалятися від Феррейри

Після матчем-відповідей «Динамо» та «Шахтаря» в 1/8 фіналу Ліги Європи, на жаль, для українських вболівальників євро кубкова весна закінчилась

Автором єдиного «українського» гола минулого четверга став нападник «Шахтаря» Жуніор Мораес, який збільшив лік свої голів у складі донецького клубу до 57-ми, які він забив у 101-йгрі у «помаранчево-чорній» футболці. Середня результативність Жуніора Мораеса тепер становить 0,56 гола за гру і є найвищою серед усіх гравців «Шахтаря», які провели не менше 100 ігор за часів Незалежності України. Цікаво, що Жуніор Мораес нарешті перервав безгольовий серіал усіх українських клубів у поєдинках і представниками Італії, який з 11 грудня 2019 року тривав рекордні 688 (!) хвилин. Матч із «Ромою» у Києві став для «гірників» ювілейним, 125-м, проведеним на своєму полі у всіх єврокубках. Баланс усіх міжнародних зустрічей: 67 перемог, 29 нічиїх та 29 поразок, м’ячі 215-125.

Поєдинок «Динамо» проти «Вільярреалу» знову підтвердив незручність іспанських клубів для столичного клубу. Динамівці не можуть перемогти представника Іспанії ще з 24 листопада 1999 року впродовж 18-ти (!) ігор: 7 нічиїх та 11-та поразка. Це найдовший безвиграшний серіал київського клубу з представниками однієї країни. В матчі з «Вільярреалом» свій ювілейний, 150-й, матч у складі динамівців у всіх турнірах відіграв Томаш Кедзьора, який став вже 15-м легіонером «Динамо», що подолав цю гвардійську висоту.

Найвищі середні результативності гравців «Шахтаря» у всіх турнірах (1992 – 19.03.2021, не менше 100 ігор)