21БЕР
«Львів» — «Шахтар» — 3:2

У Харкові – сенсація

Два матчі 19 туру, які почалися в неділю о 17:00, формально мали дві основні об’єднувальні риси. Перша – в обох випадках брала участь одна львівська команда. Друга риса – знову-таки, в обох випадках ота львівська команда протистояла фавориту й одному з головних претендентів на чемпіонство. Існували різні прогнози щодо гри у Харкові, втім, вона розвивалася таким чином, що дала підстави говорити компліменти галичанам. Поступаючись у класі опоненту, більшість ігрового часу присвячуючи захисту власних воріт, вони, тим не менше, гідно протистояли гранду, намагаючись використовувати першу-ліпшу нагоду для контратак. Вони й відкрили рахунок, утім, буквально за кілька хвилин «Шахтар» його зрівняв. Те, що мало місце по перерві, інакше як «футбольним трилером» не назвеш!

Ось так галичани перервали програшну серію.