24КВІ
«Колос» — «Ворскла» — 3:0

Ковалівці здобувають стратегічно важливу перемогу

Один із ключових поєдинків у боротьбі за медалі сповна виправдав сподівання, пройшовши у захопливій боротьбі, що супроводжувала дуже змістовний футбол у виконанні обох колективів. На початку гри ініціативою більше володіла «Ворскла» – зокрема, полтавці частіше атакували. Втім, доволі швидко господарі поля перехопили управління грою, маючи в цьому цілковитий успіх до кінця першого тайму. В цей проміжок гри полтавці незвично для себе закрилися, що, як можна зробити висновок, привело до забитого м’яча «Колосу». Сталося це на самому початку тайму №2, опісля чого вже ковалівці почали діяти обережніше. Як і варто було чекати, гості більше розкрилися, чим господарі поля невдовзі й скористалися – 2:0. Такий розвиток подій змусив «Ворсклу» ще більше розкритися, й от, за наслідком втрати концентрації під час розіграшу карного удару, ковалівці відзначилися втретє.

«Колос» продовжив до семи матчів рекордну клубну безпрограшну серію.