24КВІ
«Дніпро-1» — «Минай» — 3:0

Дніпряни перемагають суперника з великим рахунком

Цим матчем закарпатська команда своєрідно підтвердила, що перебуває у стадії становлення. Адже як інакше можна пояснити амплітуду коливань її результатів? В одному турі «Минай» упевнено перевершує «Десну», яка претендує на медалі, а через поєдинок поступається «Дніпру-1» із рахунком 0:3 уже в першому таймі. Підопічні Ігора Йовічевіча володіли ініціативою всю стартову 45-хвилинку, майже безупинно атакуючи. Їх не надломив навіть не реалізований пенальті – буквально за наступні кілька відрізків гри вони тричі «розписались» у воротах опонента. Після відпочинку, в середині другого тайму, «Минай» відквитав один гол, однак він, як показав ВАР, був проведений із порушенням правил, отож його відмінили. Закарпатців це, ймовірно, надломило психологічно, тому цього вечора їм так і не вдалося забити м’яч.

30-й домашній поєдинок хорватського тренера на чолі різних клубів УПЛ приніс йому перемогу.