25КВІ
«Динамо» — «Інгулець» — 5:0

Кияни – переможці Favbet Ліги 2020/21 років!!!

Понад усе прагнучи дострокового здобуття чемпіонства, господарі поля вирішили не відкладати його «в довгу скриню», зразу взявшись за справу. Й от буквально перша ж атака «Динамо», перший удар по воротах закінчився голом – причому центрального захисника Забарного, який уже став одним із героїв сезону. Не минуло й десяти хвилин, як динамівці подвоїли рахунок. Опісля цього столична команда дещо збавила оберти, запропонувавши «Інгульцю» поатакувати. Втім, команда з Петрового, здалося, зазнала певного шоку від такого розвитку подій, отож у подальшому «Динамо» було ближчим до збільшення рахунку. По перерві розвиток подій на полі багато в чому продовжив попередні тенденції: кияни знову швидко провели гол, відтак дещо знизили активність, опісля чого знову забили. Голеву крапку в цьому матчі поставив інший центральний оборонець – Попов: 5:0.

«Динамо» в 16-те стає чемпіоном України з футболу!