Новини
01ЛИП
VBET — титульний партнер Української Прем’єр-Ліги

УПЛ та VBET підписали договір про титульне партнерство терміном на три футбольні сезони. Партнери будуть скеровувати зусилля на розвиток Чемпіонату та українського футболу в цілому.

«Раді представити нового титульного партнера Української Прем’єр-Ліги — міжнародну компанію VBET. Це новий гравець на ринку України в своєму сегменті, який серйозно налаштований підтримувати український футбол та розвивати спорт в цілому. Відтепер офіційна назва Чемпіонату — VBET Ліга! З нового сезону відповідно матимемо й новий логотип змагань. Контракт з компанією розрахований на три сезони.

Також, як уже відомо, компанія VBET виступить і генеральним спонсором матчу за Суперкубок України, який відбудеться 24 липня в Києві на НСК «Олімпійський».

Ми налаштовані на плідну співпрацю, яка допоможе надалі популяризувати український футбол та робити його ще більш цікавим для вболівальників», – заявив Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий.

«Ми раді співпраці з однією з найсильніших ліг Східної Європи, яка з кожним роком прогресує та стає ще потужнішою. Цьогоріч в Українській Прем’єр-Лізі виступатиме вже 16 професіональних клубів, що демонструє розвиток українського футболу і ми щасливи бути частиною цього процесу. Ми сподіваємось, що зі стартом сезону 2021/22 вболівальники повернуться на стадіони, і VBET готує для них приємні сюрпризи по всій Україні. Ми впевнені у продуктивній співпраці з Українською Прем’єр-Лігою та готові внести свій міжнародний досвід у активний розвиток культури українських вболівальників», — заявив керівник департаменту розвитку партнерських відносин VBET Ukraine Антон Світличний.

VBET — це відзначений нагородами світовій бренд, який базується на програмному забезпеченні BetConstruct та продовжує розвиватися на міжнародній сцені. VBET Ukraine є частиною глобального бренду VBET.

VBET глобально співпрацює із спортивними командами та змаганнями по всьому світу. VBET є партнером футбольного клубу «Монако», кіберспортивної команди «Альянс», футбольного клубу «Портсмут» та працював і працює з багатьма іншими спортивними командами та змаганнями по всьому світу, серед яких лондонський «Арсенал», «Пюнік», вірменська Прем’єр-ліга з футболу та інші. Віднедавна VBET став титульним партнером Суперкубку України 2021.