15ВЕР
Футбольні «гойдалки» в Ужгороді та Полтаві

У двох з трьох недільних матчів туру були зафіксовані результативні нічиї з рахунками 2:2 – в Ужгороді та Полтаві.

«Минай», маючи по ходу гри з «Чорноморцем» перевагу два м’ячі, все ж випускає перемогу. Для закарпатського клубу це перші такі футбольні «качелі» в УПЛ. «Моряки» ж, програючи з різницею у два голи, вже вчетверте в Чемпіонатах України уникають поразки, причому вперше завершуючи гру саме з рахунком 2:2.

Аналогічний хід розвитку подій був і на полтавському стадіоні. «Ворскла» вже 4-й раз в УПЛ не зуміла втримати перевагу два голи, а «Десна» лише вдруге проявила бійцівські якості і зуміла уникнути поразки після відставання у два м’ячі і вдруге у цьому році.

Уникнення «Чорноморця» від поразок після відставання у два мячі в Чемпіонатах України (1992 – 13.09.2021)

Дата

Голи «Чорноморця»

Суперник

Голи

Рахунок (поле)

11.09.1992

73’, 75’, 89’

Металург З

3’, 68’

3:2 (г)

27.09.2003

61’, 79’, 83’

Кривбас

11’, 28’,64’

3:3 (г)

28.08.2005

23’, 44’, 52’, 73’,

Металіст

9’, 18’

5:2 (д)

12.09.2021

57’, 64’

Минай

31’, 42’

2:2 (г)

Втрачені перемоги «Ворскли» після переваги у два мячі в Чемпіонатах України (1996 – 13.09.2021)

Дата

Голи «Ворскли»

Суперник

Голи

13.04.2002

45’, 48’

Кривбас

75’, 90+3’

2:2 (д)

12.07.2003

48’, 58’

Металург Д

68’, 71’

2:2 (г)

11.03.2017

21’, 60’

Олімпік

65’, 70’, 72’

2:3 (г)

12.09.2021

4’, 17’

Десна

26’, 32’

2:2 (д)

Уникнення «Десни» від поразок після відставання у два мячі в Чемпіонатах України (2018 – 13.09.2021)