05БЕР
«Шахтарю» не вистачило пари голів для повтору національного рекорду

Донецький клуб розтрощив «Металіст 1925» та оновив рекорд сезону-2022/23 у VBET Лізі

Розгромом завершилася зустріч «Металіста 1925» з «Шахтарем» на львівський «Арені Львів». Вже після чверті години ігрового часу команда Ігора Йовічевіча вигравала — 2:0, перший тайм завершився на користь гірників — 4:0, а після перерви харків’яни пропустили ще тричі.

Це 21-й випадок в історії Чемпіонату України, коли перевага однієї команди над іншою склала сім голів. І 6-й випадок в історії виступів «Шахтаря» в ЧУ. Була ще перемога над «Арсеналом» (7:0) 5 жовтня 2013 року, але результати киян були анульовані після того, як столичний клуб достроково припинив виступи в УПЛ.

До національного рекорду (у жовтні 2010-го «Динамо» перемогло «Іллічівець» — 9:0) не вистачило пари голів.

Попередній рекорд сезону-2022/23 у VBET Лізі також належав «Шахтарю» — гірники 1 жовтня, також у Львові на «Арені Львів», розгромили інший харківський клуб «Металіст» (6:1).

Найбільш розгромні перемоги «Шахтаря» у Чемпіонаті України (1992—2023)