16БЕР
«Шахтар» завершив перший євросезон під керівництвом Ігора Йовічевіча

Гірники дуже невдало провели матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи в гостях у «Феєнорда»

Після домашньої нічиєї у Варшаві (1:1) у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи «Шахтар» у Роттердамі у матчі-відповіді зазнав однієї з найбільш розгромних поразок у своїй єврокубковій історії.

Хоча в першому таймі гірники 65% часу володіли м’ячем, «Феєнорд» виграв цей відрізок за ударами (11:5), точними ударами (5:0) та голами (3:0).

Господарі поля двічі впіймали суперника на виході в атаку, відповіли своїми швидкими контрвипадами і вже на 24-й хвилині вигравали — 2:0. А потім ще й реалізували пенальті — 3:0.

«Шахтарю» до перерви вдався чудовий удар Судакова (поперечина) та комбінація з виводом Траоре сам на сам із воротарем. Але форвард і в офсайд, як виявилося, заліз, і дуель кіперу програв.

А от початок другого тайму гірники ніяк не можуть занести собі в актив. З 49-ї по 67-у хвилини «Феєнорд» забив один за одним чотири голи і довів рахунок до дуже великого.

Тільки на 87-й хвилині «Шахтарю» вдалося трохи покращити собі настрій: 18-річний зимовий новачок команди Кевін Келсі після довгого пасу Миколи Матвієнка реалізував вихід на побачення із голкіпером — 1:7.

«Шахтар»: Трубін — Конопля, Бондар, Матвієнко, Михайліченко — Степаненко (Назарина, 54) — Зубков (Петряк, 63), Бондаренко (Сікан, 54), Судаков, Криськів (Джурасек, 46) — Траоре (Келсі, 54).