23ТРА
Юний воротар «Зорі» видав рекордну для клубу серію без пропуску голів

Олександр Сапутін протягом 406 хвилин утримує ворота луганчан у недоторканості

Після матчу 27-го туру, в якому «Зоря» перемогла «Інгулець» із рахунком 2:0, серія луганчан без пропуску голів в УПЛ збільшилася до 406 хвилин, а це — новий рекорд клубу на рівні елітного дивізіону Чемпіонату України. Попереднє досягнення (404 хвилини) трималося майже 30 років, а його головним автором був 22-річний воротар Андрій Нікітін.

В матчі з «Динамо» 22 квітня 1994 року він пропустив гол на початку другого тайму від Сергія Ковальця, після чого залишав ворота «сухими» протягом чотирьох матчів («Металіст» — 2:0, «Металург» З — 1:0, «Дніпро» — 0:0, «Карпати» — 1:0). Перервав цю серію Олександр Янковський з «Кременя» на початку гри, яка завершилася розгромом «Зорі» — 1:4.

Новий герой клубу — 19-річний воротар Олександр Сапутін, який востаннє пропускав ще на 44-й хвилині в матчі 23-го туру з «Чорноморцем» (29 квітня). Після чого відіграв без голів у свої ворота другий тайм з одеситами та зустрічі із «Вересом» (1:0), «Металістом 1925» (3:0), «Металістом» (5:0) та «Інгульцем» (2:0).

Наступний матч Чемпіонату України луганчани проведуть із «Шахтарем» (24 травня, 17:00).