29ТРА
«Інгулець» перервав одну з найдовших безгольових серій в історії Чемпіонату України

Команда Сергія Ковальця не забивала з 19 квітня, але в матчі зі «Львовом» її прорвало

Сім повних матчів без забитих м’ячів поспіль провів в Чемпіонаті України «Інгулець», і лише в 29-му турі команда Сергія Ковальця перервала безгольову серію, яка завершилася на 756 хвилинах. Це п’ятий результат в історії ЧУ.

Після перемоги над «Рухом» 19 квітня (1:0) «Інгулець» без голів зіграв з «Олександрією» (0:0), «Дніпром-1» (0:2), «Кривбасом» (0:0), «Рухом» (0:3), «Шахтарем» (0:2), «Зорею» (0:2) та «Металістом 1925» (0:0).

І тільки у зустрічі проти «Львова» Максим Ковальов ударом з 11-метрової позначки перервав цю серію. До речі, 19 квітня у ворота «Руха» також забив Ковальов — реалізував пенальті.

Закріпив перевагу «Інгульця» над «Львовом» Артем Сітало.