30ТРА
«Динамо» з великим рахунком перемогло «Верес» і повторило рекорд сезону

Столичний клуб здобув в Чемпіонаті України третю поспіль розгромну перемогу

В матчі 29-го туру VBET Ліги «Динамо» з великим рахунком 3:0 поклало на лопатки «Верес», причому головні події розгорнулися наприкінці гри. На 87-й хвилині Михайло Шестаков («Верес») не реалізував пенальті за рахунку 1:0 на користь киян, на 89-й хвилині Денис Гармаш подвоїв перевагу «Динамо», а на 93-й Назар Волошин поставив крапку — 3:0.

Це третя перемога з великим рахунком поспіль, яку здобула команда під керівництвом Олександра Шовковського. Так столичний клуб повторив рекорд сезону-2022/23 за довжиною серії матчів з розгромними перемогами. В заключному турі цього Чемпіонату України «Динамо» зіграє з «Металістом 1925».

Може збільшити серію виграшів з великим рахунком до трьох матчів «Шахтар»: в останньому турі він зіграє з «Ворсклою».