Новини
03ЛИП
Сезон 2022/23 років у Чемпіонаті U-19: 10 подій «Олександрії»

Найбільш врожайний на перемоги та голи юнацький сезон олександрійців

Кожен клуб-учасник XI Чемпіонату України серед юнацьких команд за 30 турів турнірної дистанції пережив чимало пам’ятних подій. Ми виокремили по 10 таких у контексті всіх команд – 10 показових фактів історично-статистичного плану.

  • Юнаки Олександрії підняли планку клубних рекордів, здобувши 18 перемог та забивши 56 голів за сезон.
  • Дмитро Шостак стає автором 250-го гола Олександрії в Чемпіонатах U-19 (в гостях з Минаєм), Андрій Бойко – 150-го домашнього (з Зорею).
  • Олександрія збільшила клубні рекордні переможні серії: загальну – до 7-ми ігор (вдома зі Львовом) та домашню – до 7-ми (з Вересом).
  • Безпрограшна загальна клубна рекордна серія юнаків Олександрії зросла до 10-ти ігор (7 перемог та 3 нічиї, в гостях зі Львовом) і гостьова – теж до 10-ти (6 перемог та 4 нічиї, з Вересом).
  • Безнічийна клубна рекордна загальна серія Олександрії збільшилася до 18-ти ігор (11 перемог та 7 поразок, вдома з Вересом), а домашня – до 13-ти (8 перемог та 5 поразок (з Дніпром-1).
  • 1-а в юнацьких Чемпіонатах велика перемога Олександрії – над Ворсклою (у 13-й грі, в гостях).
  • Гравці Олександрії оформили найбільше дублів за сезон – 9, збільшивши клубний рекорд,
  • Ярослав Базаєв, забивши 6-й гол з «позначки», повторив клубний пенальтійський рекорд, який належав Петру Луціву.
  • Олександр Карпов (1-13 тури), Віктор Бицюра (14-30), який стає 7-м тренером олександрійців, задіяли 29 гравців, з яких 15 дебютувало в юнацьких Чемпіонатах, в тому числі жодного легіонера.
  • Загалом у 8-ми юнацьких Чемпіонатах за Олександрію виступало 182 гравця. Найбільше ігор провів Віталій Дубілей – 50 матчів, а кращим бомбардиром залишається Петро Луців – 18 голів.

Фото пресслужби ФК «Олександрія».