Новини
14ВЕР
Дібанго та Григорчук — найкращі гравець та тренер місяця!

За результатами голосування у проекті, організованому Українською Прем’єр-Лігою та компанією VBET, перемогли представники «Кривбасу» та «Чорноморця»

Нагадаємо умови конкурсів, організованих Українською Прем’єр-Лігою та компанією VBET.

На першому етапі ми опитали спортивні сайти України та наших партнерів із компанії VBET Україна, кожен із яких назвав претендентів в обох номінаціях. Після підрахунку голосів ми вивели четвірки найкращих футболістів і тренерів VBET Ліги липня-серпня сезону 2023/24 років.

Отже, за підсумком опитування, у голосуванні за топ-футболіста взяли участь: Кирило Фесюн («Колос»), Дмитро Криськів («Шахтар»), Іван Дібанго («Кривбас»), Юрій Климчук («Рух»).

У голосуванні за топ-наставника взяли участь: Віталій Пономарьов («Рух»), Юрій Вернидуб («Кривбас»), Патрік ван Леувен («Шахтар»), Роман Григорчук («Чорноморець»).

Після визначення 8-ми номінантів уболівальники та всі бажаючі могли віддати голос за гравця й тренера, яких вони вважають найкращими у липні-серпні.

Результат вибору вболівальників такий:

Найкращий футболіст:

Іван Дібанго — 50,9 % голосів,

Юрій Климчук — 33,2 %,

Дмитро Криськів — 10,7 %,

Кирило Фесюн — 5,2 %.

Найкращий наставник:

Роман Григорчук — 43,8 % голосів,

Юрій Вернидуб — 32,3 %,

Віталій Пономарьов — 20,9 %,

Патрік Ван Леувен — 3 %.

Отже, вітаємо Івана Дібанго та Романа Григорчука зі здобуттям звання найкращих гравця та тренера VBET Ліги 2023/24 у липні-серпні!