Новини
06ЛЮТ
Юрій Максимов відкрив лік великих перемог з 5-м клубом

Головний тренер СК "Дніпро-1" встановив чергове досягнення

Під час першої частини поточної VBET Ліги в багатьох клубах відбулися зміни на тренерських містках команд. Зокрема, Юрій Максимов очолив "Дніпро-1", біля керма якого 27 листопада здобув першу перемогу з великими рахунком. У цей день підопічні Максимова перемогли "Чорноморець" з рахунком 5:2. Для Юрія Максимова це була загалом 13-та розгромна перемоги за час роботи у 5-х (!) українських клубах. Раніше 2 великі вікторій український фахівець святкував з "Оболонню", одну – з "Кривбасом", 3 – донецьким "Металургом" та 6 – з "Ворсклою". Очолює ж список тренерів з найбільшою кількістю клубів, що здобували розгромні перемоги, Мирон Маркевич, який працював в 6-ти командах УПЛ.

Усі перші великі перемоги команд Юрія Максимова в Чемпіонатах України (2009 – 21.01.2024)

Дата Клуб Максимова Суперник Рахунок (поле)
26.07.2009 Оболонь (1992) Зоря 3:0 (д)
20.03.2010 Кривбас Маріуполь 3:0 (г)
16.09.2012 Металург Д Арсенал 5:0 (д)
23.08.2020 Ворскла Рух 5:2 (д)
27.11.2023 Дніпро-1 Чорноморець 5:2 (д)

 

Тренери з найбільшою кількістю клубів, які здобували великі перемоги в Чемпіонатах України (1992 – 21.01.2024)

К Перемоги Тренер Клуби – перемоги Остання перемога
56 Мирон МАРКЕВИЧ Волинь – 2, Дніпро – 11, Карпати – 7, Кривбас -1, Металіст – 29, Металург З – 6 24.04.2016
5 18 В’ячеслав ГРОЗНИЙ Арсенал – 5, Говерла – 1, Дніпро – 10, Металург З – 1, Нива В – 1 04.05.2014
5 13 Юрій МАКСИМОВ Ворскла – 6, Кривбас – 1, Металург Д – 3, Оболонь – 2, Дніпро-1 - 1 27.11.2023
4 49 Валерій ЯРЕМЧЕНКО Шахтар – 43, Карпати - 2, Кремінь – 1, Маріуполь – 3 28.08.2011
4 40 Микола ПАВЛОВ Ворскла – 6, Динамо – 6, Дніпро – 9, Маріуполь – 19 30.05.2015
4 25 Михайло ФОМЕНКО Арсенал/ЦСКА – 5, Динамо – 9, Металіст – 6, Таврія - 5 20.04.2008
4 7 Олександр СЕВІДОВ Карпати – 1, Маріуполь – 2, Металіст – 1, Металург Д – 3 13.08.2017
3 22 Леонід БУРЯК Динамо – 1, Нива Т – 7, Чорноморець – 14 22.07.2005
3 17 Володимир БЕЗСОНОВ Арсенал – 8, Дніпро – 7, Харків – 2 01.08.2010
3 17 Ігор ЙОВІЧЕВІЧ Карпати – 3, Дніпро-1 – 6, Шахтар – 8  24.05.2023
3 16 Семен АЛЬТМАН Металург Д – 9, Таврія – 2, Чорноморець – 5 25.03.2012
3 11 Ігор НАДЄЇН Кривбас – 1, Металург З – 3, Торпедо – 7 17.06.1996
3 6 Олександр ІЩЕНКО Зірка – 3, Карпати – 1, Таврія – 2 28.07.2007
3 4 Геннадій ЛИТОВЧЕНКО Кривбас – 1, Металіст – 1, Харків – 1 26.03.2006

 

Примітка: К – кількість клубів.