Новини
12ЛЮТ
Українська Прем’єр-Ліга вітає "Колос" із днем заснування!
![](/glide/uploads/2402/YkZc9Lzj-qqdcoJt350cZgAZT9Gm2yPz.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=90059a3790ad0c3bde19e38d07107107)
Футбольному клубу "Колос"
Сьогодні Вашому клубу виповнюється 12 років. За футбольними мірками - це ще зовсім невеликий вік. Однак за ці 12 років "Колос" пройшов великий шлях, від аматорського клубу до представника України в єврокубках та одного з найяскравіших клубів Української Прем'єр-Ліги.
У День заснування клубу бажаємо безліч яскравих та важливих перемог, нових здобутків, успіхів та здійснення усіх ваших мрій. А головне - майбутньої Перемоги України!
З повагою,
колектив Української Прем’єр-Ліги.