09БЕР
20-й тур Чемпіонату U-19 мовою чисел та фактів

"Динамо" забило ювілейний гол

• 400-й гостьовий гол Динамо у всіх турнірах - після  влучного удару Давида Білого на 82-й хвилині: 372-й - в Чемпіонатах U-19  та 28 – в  Юнацькій лізі УЄФА.
  • 2-а в Чемпіонатах U-19 велика перемога юнаків Динамо над Вересом, Металіста 1925 над ЛНЗ.
  • 1-а вольова перемога юнаків Кривбасу над Оболонню (у 2-й грі).
  • 1-а безвольна поразка Оболоні (у 20-й грі).
  • Серія поразок ЛНЗ з великими рахунками триває 4 гри.
  • Перервалася програшна клубна антирекордна серія юнаків Металіста 1925, яка тривала 8 ігор та Руху - 3.
  • 120-а перемога юнаків Зорі, 50-а домашня вікторія Чорноморця.
  • 110-а поразка юнаків Ворскли, 10-а – Оболоні.
  • 200-й пропущений гол Миная в юнацьких Чемпіонатах (1-й гол у грі).
  • 110-й матч юнаків Колоса: +41=22-47 м’ячі 141-175.
  • 40-а гостьова нічия Олександрії.
  • Нічийний клубний рекордний серіал Дніпра-1 триває 3 гри.
  • 1-й дубль в Чемпіонатах U-19 оформлює Любомир Кузик (Чорноморець, у 31-й гріі).
  • 25-й гол в Чемпіонатах U-19 забиває Матвій Пономаренко (Динамо, 2-й м’яч у грі), 15-й - Антон Циганков (Кривбас), 5-й – Артем Бенедюк (Зоря), 1-й - Денис Шворак (Верес, у 16-й грі), Віталій Михайлів (Минай, у 44-й), Андрій Король (Металіст 1925, у 12-й), Данііл Пільганчук (Металіст 1925, у 3-й), Михайло Товт (Металіст 1925, у 1-й), Сергій Ткачук (Олександрія, у 5-й), Кіріл Кобернюк (Полісся, у 13-й).
  • У 3-му для себе юнацькому клуб відкриває лік голів Данііл Савін (Зоря), який раніше забивав у складі Маріуполя та Шахтаря, Любомир Кузик (Чорноморець) – Зорі, Динамо
  • Матвій Пономаренко (Динамо) забиває 19-й гол з початку Чемпіонату, повторюючи клубний рекорд результативності за сезон, який належав Владиславу Ванату (сезон -2019/2020) та Кірілу Попову (сезон -2020/2021).
  • Гольовий серіал Антона Циганкова (Кривбас) триває 4 гри – 4 голи.
  • У 3-му для себе юнацькому клуб дебютує Данііл Савін (Зоря), який раніше виступав за Маріуполь та Шахтар, Любомир Кузик (Чорноморець) – Зорю, Динамо.
  • 1-і матчі в Чемпіонатах U-19 провели Нікіта Бондаренко, Михайло Товт (обидва - Металіст 1925), Максим Штефанко (ЛНЗ), Віталій Кугутяк (Дніпро-1), Ростислав Баглай (Шахтар), Данііл Корнієнко (Кривбас).
  • 160-й матч Ігоря Костюка біля керма Динамо в Чемпіонатах U-19: +128=16-16 м’ячі 486-123.
  • 2-е в юнацьких Чемпіонатах вилучення Артема Мариновського (Зоря), 1-е – Артема Хованюка (Олександрія, у 16-й грі).
  • Лише 2-й раз з початку поточного Чемпіонату в турі не були призначені пенальті (раніше у 6-му турі).