![](/glide/uploads/2405/3CxaH-CuiCBZHm8Unp671Czr1wq92kXZ.png?w=900&h=540&fit=contain&s=2977da8cfeb7d17ee39878fb37a736b4)
У Будинку Футболу відбулося жеребкування плей-офф за право участі в чемпіонаті УПЛ
Сьогодні, 1 травня, відбулася процедура жеребкування плей-офф за право участі в УПЛ в сезоні-2024/25. Її провели спортивний директор УПЛ Максим Степаненко та спортивний директор ПФЛ Сергій Анненко
Нагадаємо, що відповідно до пункту 10 статті 5 Регламенту змагань УПЛ сезону 2023/24 років та пункту 3 статті 9 Регламенту змагань ПФЛ сезону 2023/24 років: «Учасник, головна команда якого посіла у підсумковій турнірній таблиці 13-е місце в УПЛ, має провести два матчі плей-офф за право участі в УПЛ в наступному сезоні із командою, яка за підсумками сезону Чемпіонату серед команд Першої Ліги ПФЛ посіла у підсумковій турнірній таблиці 4-е місце. Учасник, головна команда якого посіла у підсумковій турнірній таблиці 14-е місце в УПЛ, має провести два матчі плей-офф за право участі в УПЛ в наступному сезоні із командою, яка за підсумками сезону Чемпіонату серед команд Першої Ліги ПФЛ посіла у підсумковій турнірній таблиці 3-е місце».
Пари плей-офф
Перші матчі: 29 травня (середа)
4 команда Першої ліги — 13 команда УПЛ
14 команда УПЛ — 3 команда Першої ліги
Матчі-відповіді: 2 червня (неділя)
13 команда УПЛ — 4 команда Першої ліги
3 команда Першої ліги — 14 команда УПЛ