Новини
02ЧЕР
"Верес" переміг "Епіцентр" та зіграє в УПЛ наступного сезону
![](/glide/uploads/2406/dakDqM54xX433G0htHD5Z0mlQvLUZH9S.png?w=900&h=540&fit=contain&s=e4bf6fa361fe2612beea5f4d5ee8484f)
Рівненський клуб забив три м'ячі у ворота суперника
У Рівному, на стадіоні "Авангард", завершився другий матч плей-офф за право грати в Українській Прем'єр-Лізі сезону 2024/2025. "Верес" переміг "Епіцентр" з Кам'янця-Подільського із рахунком 3:1. Дубль у складі господарів оформив Микола Гайдучик, а ще один гол в активі Владислава Шарая. У "Епіцентра" наприкінці другого тайму забив Сергій Стень.
У першому матчі команди зіграли внічию із рахунком 1:1. Таким чином, за підсумком двох матчів "Верес" зберіг право грати в елітному дивізіоні українського футболу у наступному сезоні.