31СЕР
Швидкий пенальті вніс корективи в пам’ятну гру для Олександра Бабича

Олександр Бабич провів 80-й матч на чолі «Чорноморця» в елітному дивізіоні Чемпіонату України, але він завершився не на позитиві для головного тренера одеситів.

Вже на 2-й хвилині гри гості з «Полісся» отримали право на пенальті, який реалізував герой попереднього туру Олександр Назаренко. А буквально за кілька хвилин він ще й виступив асистентом для Пайшао. Отримати два голи до 10-ї хвилини зустрічі — дуже сильний удар по будь-якій команді, а враховуючи, що «Чорноморець» ще знаходиться у стані формування колективу, й поготів.

Вже у компенсований час першого тайму дуже ефектний удар вийшов у ветерана господарів Богдана Бутка. На той момент одесити програвали 0:3 (Артур Рудько нейтралізував ще один пенальті, але першим на добивання встиг Олексій Гуцуляк), тому інтригу на другий тайм залишити вдалося. Проте час йшов, а «Чорноморець», незважаючи на всі намагання, скоротити відставання до мінімуму не зумів. Більше того — «Полісся» забило й четвертий м’яч перед фінальним свистком.

Житомиряни набрали 10 очок і вийшли на друге місце в турнірній таблиці. Вище тільки «Олександрія» (12), трохи позаду ЛНЗ, «Рух» та «Зоря» (по 9), «Ворскла» та «Кривбас» (по 7). ЛНЗ завтра зіграє у Києві проти «Динамо» (6), а «Кривбас» прийматиме «Шахтар» (6).