20ЖОВ
В грі із двома нереалізованими пенальті ЛНЗ зупинився в кроці від клубного антирекорду

В матчі проти «Інгульця» футболісти ЛНЗ перервали одразу дві антирекордні клубні серії — безвиграшну (п’ять ігор) та пропускну (вісім ігор). Останню до сьогоднішнього протистояння з новачком УПЛ перемогу команда Андреса Карраско здобувала ще наприкінці серпня — над «Карпатами» (2:1). Після чого поступилася «Динамо» (0:1), зіграла унічию з «Колосом» (1:1), «Поліссям» (1:1) та «Чорноморцем» (1:1) і знову поступилася — цього разу «Шахтарю» (1:5).

Серія невдач явно затягнулася, ЛНЗ випав з числа лідерів Чемпіонату УПЛ, але завдяки двом голам Іллі Путрі вийшов на п’яте місце в турнірній таблиці — 15 очок. У «Шахтаря» (четверте місце) — 19.

Для ЛНЗ це був 40-й матч в УПЛ і другий в цьому Чемпіонаті УПЛ без пропущених голів (перший стався ще 4 серпня у стартовому турі проти «Лівого Берега» — 1:0). Воротар господарів Євгеній Кучеренко на 45-й хвилині ще й відбив удар Максима Мельничука з 11-метрової відмітки, давши гідну відповідь на аналогічну звитягу свого колеги Олексія Паламарчука, який нейтралізував пенальті у виконанні Шоти Нонікашвілі на 15-й хвилині.

«Інгулець» ніяк не може здобути стартову перемогу в цьому сезоні в УПЛ, а безвиграшна серія в елітному дивізіоні збільшилася до 11-ти зустрічей. Продовжує зростати й гостьова серія матчів без перемог Василя Кобіна в УПЛ біля керма різних клубів — вона вже налічує 23 гри (10 нічиїх).

Найдовші безвиграшні серії ЛНЗ в УПЛ (2023—22024)