Назад VBET Українська Премʼєр-Ліга. 2-й тур Матч №13 PDF
Глядачі: 3500
Температура: 25°C
11СЕР
«Карпати» в першій домашній грі нового сезону подолали учасника Ліги Європи

Після нульової нічиєї в стартовому турі у Рівному з «Вересом» футболісти «Карпат» здобули перемогу в домашній грі з бронзовим призером минулого сезону — «Кривбасом». Перемогу з великим рахунком, яка стала першою на рівні УПЛ для нового головного тренера львів’ян Владислава Лупашка.

Хоча сценарій матчу міг вийти зовсім іншим, якби не Олександр Кемкін, контракт з яким «Карпати» підписали після довгих перемовин з «Минаєм». Молодий воротар ще у минулому Чемпіонаті УПЛ показав, що вміє вигравати двобій з пенальтистами. І ще раз довів це, відбивши удар Максима Луньова з 11-метрової позначки за фол Владислава Бабогла.

Отримавши такий емоційний допінг, господарі до перерви двома ударами з-за меж штрафного майданчика зробили рахунок 2:0, а в другому таймі ще збільшили перевагу над учасником кваліфікації Ліги Європи, який в четвер проводив єврокубкову зустріч із чеською «Вікторією».

Для «Кривбасу» це — третій поспіль програний виїзний матч в рамках УПЛ, що стало повтором антирекорду криворізької команди під керівництвом Юрія Вернидуба. На фініші минулого сезону «Кривбас» поступився в гостях «Дніпру-1» (0:1) та «Динамо» (0:3).

Найдовші програшні гостьові серії «Кривбасу» при Юрію Вернидубу в Чемпіонатах України (2022—2024)