Назад Favbet Ліга. 13-й тур Матч №89 PDF
Температура: 1°C
12ГРУ
«Рух» — «Дніпро-1» — 4:1

Команда зі Львова здобула історично першу перемогу у Favbet Лізі

3:0 – такий рахунок висвічувало табло у Львові за підсумком першого тайму звітної зустрічі. Що цікаво, не можна сказати, що господарі поля мали таку ж ігрову перевагу над гостями, як переважали їх щодо результату: галичани швидко забили перший м’яч, відтягнулися назад, вирішивши «ловити» гостей на контратаках. І це їм вдавалося. На противагу «Руху», футболісти «Дніпра-1», маючи кілька непоганих моментів забити, не реалізували жодного. Отримавши такий удар у першій 45-хвилинці, дніпряни не склали руки й вийшли на другий тайм із наміром переломити хід поєдинку. Втім, діям гостей бракувало гостроти, небезпечних моментів поблизу воріт господарів поля було небагато. Підопічні Ігоря Йовічевіча зуміли провести гол буквально за кілька хвилин до фінального свистка. Проте розвинути успіх їм не вдалось, а «Рух», натомість, відзначився вчетверте.

«Рух» здобуває історично першу перемогу в УПЛ, а «Дніпро-1» опускається на останню сходинку в таблиці.