Назад Favbet Ліга. 26-й тур Матч №178 PDF
Температура: 14°C
09ТРА
«Зоря» — «Олександрія» — 2:1

Луганці завершують Чемпіонат перемогою

На противагу «Динамо», луганці обрали інший варіант підготовки до вирішального поєдинку в кубковому турнірі: «Зоря» вийшла на гру 26 туру в експериментальному складі, а деякі футболісти грали не на звичних позиціях. І це не могло не позначитися на грі: гості мали привабливіший вигляд, частіше й гостріше атакували, а те, що до перерви табло висвітлювало рахунок 0:0, слід визнати заслугою однієї людини – кіпера луганців Васіля. Втім, розвиток подій на полі після 15-хвилинного відпочинку підтвердив давнє футбольне правило – те, в якому йдеться, що буде з командою, котра не реалізовує свої моменти. Підопічні Віктора Скрипника, до того граючи фактично без гостроти поблизу чужих воріт, спромоглася відкрити рахунок у поєдинку. Після цього луганці продовжували атакували, діяли, як мовиться, в хорошому стилі й довели рахунок до 2:0. «Олександрія», не мирячись із таким розвитком подій, зуміла відквитати гол. Для досягнення нічиєї гостям, імовірно, забракло часу.