Температура: 22°C
20СЕР
«Ворскла» — «Металіст 1925» — 2:0

Полтавці реалібітуються за попередній тур

Стартовий матч 5 туру VBET Ліги очікувався як зустріч команд із у дечому схожою манерою гри – мова про здатність поєднувати комбінаційний стиль із контратакувальною грою з виходом уперед через кілька пасів. Інша спільність полягала в тому, що як господарі, так і гості минулого ігрового дня не взяли ту кількість очок, яку би хотіли. Ймовірно, за наслідком упливу другого фактора можна пояснити те, що матч, а особливо його перший тайм, протікав у дещо обережній грі із обох боків, коли обидва колективи насамперед не хотіли помилитися біля власних воріт. До перерви ініціативою на правах господаря поля володіла «Ворскла», однак у цілому, здавалося, все завершиться нульовою нічиєю. Й от незадовго до свистка на перерву капітан полтавців таки відкрив рахунок. На другий тайм команди виходили з різними намірами, і в якусь мить здалося, що гра перевернеться з ніг на голову – «Металіст 1925» отримав право на пенальті. Втім, харків’яни не реалізували його, й минуло менше десяти хвилин, як «Ворскла» подвоїла перевагу. Хтозна, який із цих ігрових епізодів більше вплинув на гостей, однак у цілому подальший хід подій на полі складався явно не на їхню користь, отож бодай скоротити відставання в рахунку вони не змогли – 2:0 на користь полтавців.