Назад VBET Ліга. 18-й тур Матч №142 PDF
10ГРУ
«Маріуполь» — «Дніпро-1» — 0:3

Підопічні Ігора Йовічевіча завершують рік у чудовому настрої

Молодість у футболі часто асоціюється з чимось негативним, адже молоді команди рідко досягають стабільності – як у грі, так і в результатах. І часто складається враження, що молодим командам по-особливому «не щастить». Нинішній «Маріуполь» – яскраве підтвердження цієї закономірності: за весь сезон азовці, по суті, не провалили жодного поєдинку в ігровому плані, однак скільки вони набрали очок і де вони в таблиці. Показовою є сьогоднішня гра: значну частину першого тайму підопічні Остапа Маркевича перегравали суперника, який часом виглядав просто безпомічно в атаці, однак потім мав місце пенальті, після котрого «Дніпро-1»відкрив рахунок, а перед самою перервою сталося вилучення Олексія Кащука – одного з героїв ендшпілю осінньої частини сезону, тож «Маріуполь» опинився в украй складній ситуації. Більшу частину другого тайму господарі поля з усіх сил намагалися переломити хід поєдинку, але, пропустивши вдруге, не змогли протидіяти гостям, які впіймали кураж. 3:0 – підопічні Ігора Йовічевіча завершують рік у чудовому настрої.