Новини
06ЛИС
«Шахтар» та «Динамо» сьогодні проведуть матчі 3-го туру Ліги Конференцій

Сьогодні обидва представники УПЛ в клубних турнірах УЄФА проведуть свої матчі 3-го туру основної стадії Ліги Конференцій. Обидва — номінально домашні на польській землі: «Шахтар» о 19:45 за київським часом — у Кракові з ісландським «Брейдабліком», «Динамо» о 22:00 за київським часом — у Любліні з боснійським «Зріньськи».

Суперники не дуже грізні за європейськими мірками, але «Брейдаблік», наприклад, виграв два з трьох попередніх сезонів в Чемпіонаті Ісландії (2022, 2024). Щоправда, у сезоні-2025 команда фінішувала лише четвертою і пережила у жовтні зміну тренера.

«Зріньски» — дев’ятиразовий переможець Чемпіонату Боснії та Герцеговини, виграв минувший сезон і веде боротьбу з «Борацем» за лідерство в сезоні нинішньому.

У двох перших турах «Брейдаблік» набрав одне очко («Лозанна» — 0:3, «КуПС» — 0:0), а «Зрінськи» — три («Лінкольн Ред Імпс» — 5:0, «Майнц» — 0:1).

Пряма трансляція обох матчів — на Мегого.