25КВІ
25-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

• Шахтар з 2 грудня минулого року зберігає в УПЛ свої ворота «сухими» впродовж 744-х хвилин.
  • Донецький клуб перериває загальну переможну серію в Чемпіонаті, яка з 7 грудня тривала 7 турів поспіль та гостьову серію вікторій, яка з 18 серпня прожовжувалася 10 ігор.
  • Динамо на своєму полі з 28 жовтня не пропускає голів в Чемпіонаті вже 519 хвилин поспіль.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в Чемпіонаті з 11 серпня триває 22 гри: +18=4.
  • Динамівці переривають свою безнічийну серію в УПЛ, яка з 23 вересня тривала 17 ігор: 14 перемог та 3 поразки.
  • 100-й безгольовий матч Динамо в УПЛ.
  • Динамо при Олександру Хацкевичу в Чемпіонатах 10-й раз зіграло внічию.
  • Закінчився гольовий серіал Віктора Циганкова (Динамо) в Чемпіонаті, який тривав 4 гри — 5 м’ячів.
  • Безпрограшний домашній серіал Динамо у зустрічах з Шахтарем триває в УПЛ 4 матчі: 2 перемоги і 2 нічиї.
  • Олександрія здобуває 60-ту перемогу в УПЛ.
  • Євген Банада забиває 8-й гол з початку Чемпіонату і провторює клубний рекорд результативності за сезон, який належав Сергію Чуйченко (сезон-2001/2002).
  • Олександрійці на своєму полі пропускають голи в УПЛ з 15 вересня впродовж рекордних для клубу 10-ти ігор — 13 м’ячів.
  • Закінчилася безвиграшна домашня серія Олександрії, яка продовжувалась у Чемпіонаті 4 матчі: =2-2.
  • Зоря при Юрію Вернидубі забиває 300-й гол у Чемпіонатах (2-й м'яч).
  • Завершилася безвиграшна в Чемпіонаті серія Зорі, яка триває 4 матчі: =1-3.
  • Львів перервав безпрограшну гостьову серію в УПЛ, яка тривала 4 гри: +3=1.
  • 1-а в УПЛ перемога Зорі над Львовом виявилася вольовою (у 5-й грі).
  • 1-а в УПЛ безвольна гостьова поразка Львова.
  • Маріуполь перериває безпрограшну серію у Чемпіонаті, яка тривала 4 матчі: +1=3.
  • Завершується безвиграшний клубний рекордний серіал Олімпіку, який з 28 жовтня тривав 12 матчів: =6-6.
  • 760-й матч Карпат в Чемпіонатах: +250=216-294 м’ячі 840-943.
  • 140-й матч Олімпіку в Чемпіонатах:+37=41-62 м’ячі 136-217.
  • Ворскла перериває домашню безгольовоу серію в УПЛ, яка з 4 листопада тривала впродовж 463-х хвилин.
  • Завершується готсьова серія Деснибез пропущених голів в Чемпіонаті, яка з 9 грудня тривала 352 хвилини.
  • Десна в гостях не програє в УПЛ протягом рекордних для клубу 7-ми ігор: +3=4.
  • Полтавці не знають радості домашніх перемог в УПЛ 5 матчів поспіль — 2 нічиї та 3 поразки.
  • Домашня безпрограшна серія Карпат проти Чорноморця в УПЛ з 3 листопада 2013 року триває 8 ігор: +4=4.
  • Карпати в УПЛ на своєму полі 90-й раз зіграли внічию.
  • Карпатівці проводять 105-й домашній безгольовий поєдинок в УПЛ, повторюючи рекорд Чемпіонатів, який належав запорізькому Металургу.
  • Чорноморець не перемагає у Чемпіонаті впродовж 6-ти ігор: =3-3.
  • Арсенал-Київ збільшили клубний рекордний безнічийний гостьовий серіал до 20-ти ігор: 5 перемог та 15 поразок.
  • У 6-му (!) для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Михайло Сергійчук (Десна), 4-му — Дмитро Гречишкін (Олександрія).
  • 15-й гол в Чемпіонатах забиває Михайло Сергійчук (Десна, 1-й м’яч у грі), 5-й — Максим Дегтярьов (Олімпік), Владислав Вакула (Маріуполь), 1-й — Артем Габелок (Ворскла, у 15-й грі), який стає при цьому автором 350-го голу нинішнього Чемпіонату.
  • Ігор Леонов та Богдна Блавацький біля керма різних клубів УПЛ зазнали 10-ї поразки.
  • 2-й дубль в УПЛ оформляє Михайло Сергійчук, в тому числі 1-й у складі Десни.
  • 100-й матч в УПЛ проводить Олександр Насонов (Львів), 50-й — Роман Дебелко (Карпати), Тамаш Кадар (Динамо), Валерій Лучкевич (Олександрія), 1-й — Карлос Де Пена (Динамо).
  • 1-й з початку Чемпіонату реалізований домашній пенальті Ворскли — після 4-го удару.
  • 1-й раз у поточному Чемпіонаті зафіксований рахунок 3:3.
  • 1-й в УПЛ незабитий пенальті у ворота Олександра Ткаченка (Ворскла) — після 2-го удару.
  • 1-й в Чемпіонатах нереалізований 11-метровий удар у виконанні Артема Фаворова (Десна) — після 3-го підходу до «позначки».
  • 60-й в УПЛ реалізований пенальті Ворскли — після 86-го удару.
  • 1-й раз в Чемпіонатах Ворскла зуміла відіграти 3 пропущені голи й уникнути поразки.
  • 6-й раз в УПЛ Жуніор Мораес не реалізував пенальті — після 18-го удару.
  • 7-й в Чемпіонтах незабитий 11-метровий удар у ворота Дениса Бойка (Динамо).
  • 9-й раз в Чемпіонатах призначають найпізніший пенальті — на 4-й компенсованій хвилині матчі, і 3-й раз гравці не забивають з «позначки».