21ВЕР
«Зоря» — «Маріуполь» — 0:0

У зустрічі з двома вилученнями – нічия

Один із центральних матчів туру не приніс забитих м’ячів. Мало хто очікував тут голевої феєрії, втім, ціна поразки виявилася настільки високою, що обидві команди зіграли обережніше, ніж передбачала більшість експертів.

Особливо це стосується другого тайму, в якому основні події відбувались у середині полі. Ймовірно, це стало наслідком двох подій у таймі першому, а саме – вилучень, опісля котрих і «Зоря», і «Маріуполь» догравали поєдинок в усічених складах.

До перерви певною ініціативою на полі володіли господарів поля, однак черговий блискучий матч провів голкіпер гостей Худжамов. Що цікаво, після перерви гостріше атакували підопічні Бабича, які намагалися зловити суперника на контратаках.

Найреальнішу нагоду забити й виграти «Маріуполь» згаяв у компенсований час. Отож у Запоріжжі – 0:0.