20ЧЕР
«Шахтар» — «Олександрія» — 3:2

«Гірники» достроково здобувають чемпіонський титул!

Для того, щоби вже сьогодні оформити чемпіонське звання, «Шахтареві» потрібно було перемогти «Олександрію», причому з будь-яким рахунком. І підопічні Луїща Каштру не стали відкладати справу в довгу скриню!

Буквально десять хвилин їм знадобилося для розкачки, й ось рахунок відкрито: Шендрик фолить на Марлосі у своїй карній зоні, арбітр призначає пенальті, а Тайсон пробиває точно. 1:0.

Підопічним Володимира Шарана знадобилося майже двадцять хвилин, аби перехопити ініціативу, відтак біля воріт «гірників» почали виникати гострі моменти. Найнебезпечніший був у Лучкевича, втім, господарів поля врятував Степаненко.

По перерві, однак, ситуація різко змінилася: за дуже короткий час гості спочатку зрівняли рахунок, відтак вийшли вперед.

Для футболістів «Шахтаря» це стало шоком, утім, вони оперативно взялися за вирівнювання становища. Тому вже незабаром рахунок став нічийним, а на 78 хвилині «гірники» вже вигравали – 3:2.

До кінця матчу рахунок не змінився, тож «Шахтар» достроково став чемпіоном України!