21ЛИС
«Інгулець» — «Динамо» — 0:2

Знекровлені кияни перемагають у Кропивницькому

Стартовий матч суботи, як і п’ятничний перед тим, відбувся на тлі тривожних повідомлень про коронавірусну епідемію: «Динамо» прибуло в Кропивницький із головним тренером, але без половини основного складу. Втім, не дивлячись на це, більшу частину ігрового часу саме гості контролювали хід подій на полі й створили більше моментів, після котрих могли відзначитись. У підсумку результативними виявилися два удари динамівців – по одному в кожному з таймів. Однак іще коли рахунок був 0:1 (причому знову-таки в обох таймах), «Інгулець» створив кілька епізодів, аби зрівняти рахунок. У складі переможців відзначимо Дениса Гармаша, котрий провів гол вперше за понад півтора року, а також Віталія Буяльського, без участі якого не обійшлася жодна атака динамівців.

Таким чином підопічні Мірчі Луческу продовжили гостьову голеву серію – з 13 червня кияни якщо забивають у гостях, то не менше двох м’ячів.