26ЛЮТ
«Десна» — «Інгулець» — 3:0

Чернігівці закріплюються на третьому місці

За наслідком першого тайму цифри показували специфічний парадокс: за рахунком вела «Десна» – 1:0, однак у плані володіння м’ячем першість була за формальними гостями – 55/45%. Це своєрідно віддзеркалило специфіку практичного ігрового стилю чернігівців, який дає результат і забезпечує перебування команди нагорі турнірної таблиці. Перебування там «Десна» закріпила за підсумком 16 туру Favbet Ліги: три очки підопічним Олександра Рябоконя забезпечили два основні фактори: реалізація «своїх» моментів та індивідуальні дії висококласних футболістів (цього вечора – Андрія Тотовицького й Андрія Гітченка). По перерві колектив у синій формі закріпив перевагу в рахунку, традиційно реалізувавши стандартні положення.

Тож «Десна» залишається вкрай незручним суперником для «Інгульця» – команда з Петрового досі жодного разу не перемогла чернігівців.