![](/glide/uploads/2105/vTSSKI_TnjOr6i4Nk4Q-qWQL26mhlkmT.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=1f4c863501ce181ac5fbf324869444fb)
Азовці здобувають розгромну перемогу
Особливістю трьох із чотирьох матчів 26 туру, які почались о 14:00, є те, що команди, котрі йшли на перерву з перевагою в рахунку, досягали її незадовго до свистка про закінчення тайму. Так було й у Маріуполі: «Десни», понад усе прагнучи перемогти, майже безперервно атакувала, створювала моменти, проте зазвичай підопічні Остапа Маркевича доволі спокійно відбивалися, не витримавши натиску лише в атаці, яка завершилася голом Коноплі. А ось те, що сталося по перерві, стало для чернігівців фатальним. Очевидно, «Десна» вирішила грати від контратак, бо значно знизила оберти в атаці. Й у проміжок часу, що становив три-чотири хвилини, гості двічі пропустили, та ще й отримали вилучення. Намагаючись врятувати гру, Олександр Рябоконь провів заміни, проте коректив у грі не сталося: «Маріуполь» завдяки контратакам відзначився ще двічі.
Фото пресслужби ФК «Маріуполь».