28СЕР
«Динамо» — «Колос» — 7:0

Кияни громлять ковалівців

Складно забратися на вершину. Подвійно складно – на вершині утриматися. Вочевидь, цього сезону віковічну мудрість доведеться перевірити на собі гравцям і тренерам «Колосу»: наприкінці весни ковалівці здійснили спортивний подвиг, пробившись у єврокубки, однак поточний сезон – і на внутрішньому рівні, й на міжнародному – проводять не так, як планували й хотіли. Новим підтвердженням цього став перший тайм сьогоднішнього матчу на НСК: 6:0 на користь «Динамо», пропущені м’ячі вже на старті, при цьому – неймовірні помилки всієї оборонної лінії підопічних Руслана Костишина. У другому таймі гості кинулися виправляти становище, й орієнтовно десь 15 хвилин саме вони володіли ініціативою, створивши принаймні дві нагоди, щоби провести гол. Однак «Колосу» це не вдалося, натомість «Динамо» відзначилося всьоме. Більше рахунок сьогодні на НСК не змінився, хоча столична команда кілька разів була близькою до цього.