21ЖОВ
150-й єврокубковий матч українських клубів Луческу

Матч на «Камп Ноу» став для Мірчі Луческу ювілейним, 150-м, єврокубковим біля керма українських клубів

В матчі Ліги чемпіонів «Барселона» – «Динамо» київський клуб зазнав 5-ї поспіль поразки від іспанського клубу. Динаміці повторили такий же клубний єврокубковий програшний серіал, який триває з італійським «Ювентусом».

Матч на «Камп Ноу» став для Мірчі Луческу ювілейним, 150-м, єврокубковим біля керма українських клубів: 16-й – із «Динамо» та 134 – з «Шахтарем». Баланс усіх ігор румунського тренера: 65 перемог, 33 нічиї, 52 поразки, м’ячі 219-186. Луческу продовжує впевнено очолювати список тренерів-гвардійців українських клубів за всю історію їх виступів у єврокубках.

У Барселоні перервалася серія єврокубкових поразок з великими рахунком усіх українських клубів, яка тривала 3 гри. Натомість безголевий рекордний серіал «Динамо» серед усіх українських клубів у єврокубках із 25 лютого цього року збільшився до 457-ми хвилин. Динамівці на 5 хвилин покращили попереднє «досягнення» «Дніпра», гравці якого з 8 листопада 1985 року по 7 вересня 1988 року не забивали голів на євроаренах упродовж 452-х хвилин.

Не обійшлося і без полярних ювілеїв. Динамівці зазнали 90-ї поразки в Лізі/Кубку чемпіонів. Віталій Миколенко провів свій 30-ї єврокубковий матч, а Карлос Де Пена – 20-й.

Ювілейні матчі українських клубів Мірчі Луческу вєврокубках (2004 – 20.10.2021)