23ЖОВ
«Ворскла» — «Шахтар» — 0:2

Донеччани перемагають на виїзді завдяки голам по перерві

Те, що матч із полтавцями складеться для «гірників» інакше, ніж із «Зорею», було зрозуміло ще напередодні й стало очевидним буквально зі стартових хвилин: Юрій Максимов ніколи не відзначався авантюрним підходом до футболу, надаючи перевагу акуратному раціоналізму. Тож ворскляни вийшли на матч із наміром протиставити супернику дуже інтенсивні, мобільні й обережні дії з міцною обороною та вичікуванням свого шансу поблизу чужих воріт. Модель гри господарів поля не зламало навіть вилучення ключового гравця півоборони. По перерві рахунок продовжував триматися 0:0, донеччани нагнітали напруження, полтавці майже не атакували. Ключовою стала 15-хвилинка, що почалась у середині другого тайму, впродовж якої «Шахтар» двічі відзначився. Протиставити цьому власну атакувальну активність «Ворскла» не змогла.