25ЖОВ
12-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів
  • 450-й домашній матч Динамо в Чемпіонатах України: +360=59- 31, м’ячі 1060-1136
  • Безпрограшний серіал Динамо з 21 листопада 2020 року триває в Чемпіонатах 29 матчів: 24 перемоги та 5 нічиїх.
  • 1-а в Чемпіонатах поразка Інгульця саме з рахунком 0:4 (у 36-й грі).
  • Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 9 ігор: 7 перемог та 2 нічиї.
  • Зоря здобуває 210-ту перемогу в УПЛ.
  • Переможна серія Зорі на своєму полі триває в Чемпіонаті 4 гри.
  • Зоря зберігає домашні ворота «сухими» в УПЛ з 14 серпня впродовж 397-ми хвилин.
  • Колос обходиться без нічиїх в Чемпіонаті 8 матчів поспіль: 2 перемоги та 6 поразок.
  • Завершилася переможна серія Ворскли в Чемпіонаті, яка тривала 4 гри, м’ячі 8-1.
  • Перервалася домашня серія Ворскли без пропусків голів в УПЛ, яка тривала впродовж 303-х хвилин.
  • Безнічийна домашня серія Ворскли в поєдинках з Шахтарем в УПЛ триває 7 матчів: перемога та 6 поразок.
  • Металіст 1925 не програє в УПЛ впродовж рекордних для клубу 5-ти ігор: 4 перемоги та нічия.
  • Безвиграшна серія Інгульця триває в Чемпіонаті 5 ігор: =1-4.
  • Пропускна гостьова клубна рекордна серія Інгульця триває в УПЛ 9 матчів — 16 голів.
  • Безнічийна серія Дніпра-1 триває в УПЛ 11 ігор: 7 перемог та 4 поразки.
  • Гольовий серіал Десни у матчах з Олександрією триває в УПЛ 8 ігор — 19 м’ячів.
  • Завершилася домашня безнічийна серія Десни, яка тривала в Чемпіонаті 6 ігор: 4 перемоги та 2 поразки.
  • Безвиграшна гостьова серія Олександрії триває в УПЛ 4 гри: =3-1.
  • Перервалася безгольова виїзна серія Олександрії, яка тривала 214 хвилин.
  • 110-й матч Вересу в УПЛ: +32=28-50 м’ячі 101-153
  • Михайло Шестаков, відкривши рахунок в матчі з Маріуполем, стає автором 100-го голу Вересу в Чемпіонатах.
  • Пропускна клубна рекордна серія Маріуполя триває в УПЛ 13 ігор — 30 голів.
  • Безнічийний серіал Маріуполя триває в Чемпіонаті 11 матчів: перемога та 10 поразок, а програшний — 5 ігор.
  • Верес на своєму полі не програє в УПЛ впродовж 6-ти матчів: 3 перемоги та 3 нічиї, а не пропускає голів 402 хвилини.
  • Чорноморець пропускає голи впродовж 12-ти матчів Чемпіонату — 26 м’ячів.
  • Безвиграшна серія Чорноморця триває в УПЛ 8 ігор: 4 нічиї та 4 поразки.
  • Завершилася безнічийна гостьова серія Львова в Чемпіонатах, яка тривала впродовж 10-ти ігор: 3 перемоги та 7 поразок.
  • Безвиграшна клубна рекордна серія Минаю триває в УПЛ 10 ігор: 5 нічиїх та 5 поразок.
  • Пропускна виїзна клубна рекордна серія Минаю триває в УПЛ 10 ігор — 15 голів.
  • Минай на полях суперників в УПЛ і далі не перемагає — 19 ігор: 6 нічиїх та 13 поразок.
  • Завершилася безгольова гостьова серія Минаю, яка з 14 серпня тривала в Чемпіонаті 320 хвилин.
  • 1-й дубль в УПЛ оформлює Михайло Шестаков (у 9-й грі), який стає 1-м джокером-дуплетистом Вересу.
  • 20-й гол на клубному рівні забиває Манор Соломон (Шахтар): 14 — в УПЛ, 1 — в Кубку та 5 — у єврокубках.
  • 10-й гол в УПЛ забиває Юрій Климчук (Рух).
  • У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Дмитро Білоног (Минай), який раніше забивав суперникам Зірки та Олімпіка, 2-му — Артур Западня (Металіст 1925) — Львова, Альваренга (Рух) — Олімпіка.
  • 250-й матч в УПЛ провів Євген Селезньов (Минай), 50-й — Максим Чех (Маріуполь), Євгеній Смирний (Чорноморець), 1-й — грузин Соломоні Кверквелія, Іван Коваленко (обоє — Металіст 1925), американець Осазе Де Розаріо (Рух).
  • 200-й домашній матч Мірчі Луческу біля керма різних клубів УПЛ: +164=22-14 м’ячі 496-100.
  • 70-й матч Зорі при Віктору Скрипнику в Чемпіонатах: +39=14-17 м’ячі 118-66.
  • 40-й матч Сергія Лавриненка біля керма двох клубів УПЛ: +7=14-19 м’ячі 37-68.
  • 40-й матч Олега Дулуба біля керма трьох клубів УПЛ: +12=15-13 м’ячі 41-48.
  • 30-та перемога Динамо при Мірчі Луческу в Чемпіонатах.
  • Підопічні Олександра Рябоконя з різних клубів УПЛ на своєму полі 20-й раз зіграли внічию (у 83-й грі).
  • 20-та нічия підопічних Леоніда Кучука з різних клубів УПЛ, 10-та — Ігоря Леонова.
  • 1-е в УПЛ вилучення Олівьє Тілля, який стає автором 1-ї червоної картки для гравців з Люксембурга в Чемпіонатах України.
  • 10-е вилучення в матчах Ворскли та Шахтаря, в тому числі 6-те полтавчан.
  • 140-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Максим Чертоляс (Херсон), 30-й — Володимир Журибіда (Луцьк), Денис Марченко (Чернігів).
  • Найбільш коректні команди Чемпіонату: Шахтар (16 жовтих карток + 2 червоні) та Інгулець (20 жовтих) — по 20 очок, найбільш недисциплінована: Дніпро-1 (35 жовтих + 4 червоні) — 43 очка.