31ЖОВ
«Колос» — «Львів» — 0:1

Галичани виривають виїзну перемогу

Найбільше цей матч скидався на вчорашній у Кропивницькому – насамперед за кількістю голевих епізодів, яких було небагато. При тому, що в Ковалівці обидва колективи жваво розпочали – приблизно стартові 15 хвилин м’яч майже не затримувався у середині поля. Втім, по тому як ковалівці, так і галичани повернулися до звичної манери дій, більше піклуючись про збереження власних воріт, аніж про напад на чужі. Хоча другий тайм розпочався з дуже гострого моменту, коли «Львів» не забив тільки тому, що його гравці перемудрили перед чужими воротами. Проте опісля поєдинок повернувся до попереднього русла – максимум боротьби, величезна напруга, основні дії відбуваються в середині поля й на підступах до обох карних майданчиків. Здавалося, буде другий поспіль матч без голів, але… Розіграш штрафного, неузгодженість ковалівців у своєму штрафному, 1:0 на користь гостей.