03ГРУ
«Шахтар» — «Львів» — 6:1

17 тур VBET Ліги починається крупною перемогою віце-чемпіона

Те, наскільки велику роботу у «Львові» провів Олег Дулуб, помітно в кожному матчі впродовж останніх чотирьох-п’яти турів. Команда прогресує не тільки в набиранні очок, а й у ігровому малюнку – з галичанами сьогодні складно грати всім. Сьогодні в цьому переконався «Шахтар». Так, у донеччан була колосальна перевага у володінні м’ячем і моментів вони створили чимало, втім, рахунок у матчі в першій же контратаці відкрили гості, після чого закономірно відійшли назад. «Гірники» взялися виправляти становище, втім, не скажеш, що до закінчення першого тайму вони мали безліч моментів. Один із них завершився пенальті в гостьові ворота – 1:1. По перерві ситуація могла повторитися, й усе йшло у стилі першої половини гри. Проте «Шахтар» відносно швидко вийшов уперед, опісля чого в механізмі «Львова» ніби щось зламалося. Львів’яни вимушені були атакувати, чим вищі за класом донеччани скористалися, методично збільшуючи перевагу в рахунку.