Новини
22СЕР
PUMA — офіційний технічний спонсор УПЛ

Ще одна історична подія напередодні нового сезону!

Українська Прем’єр-Ліга нарешті перейняла світовий досвід та запроваджує єдиний м’яч, котрим гратимуться всі офіційні матчі протягом сезону.

Єдиній нації — єдиний м’яч!

PUMA Orbita Ball — це провідна модель м’яча, сертифікована FIFA, розроблена спеціально для професійного футболу.

У сезоні 2022-2023 PUMA постачатиме офіційні м’ячі для топ ліг більше, ніж будь-коли раніше, завдяки їхнім угодам із іспанською Ла Лігою, з італійською Серією А та EFL (Чемпіоншип, Перша та Друга Ліга). Тепер до цих ліг приєдналася і Українська Прем’єр-Ліга!

  • З точки зору техніки PUMA Orbita має ідеальну будову: м'яч, формований за допомогою високочастотної технології, забезпечує чудову стабільність, стійкість і знижене водопоглинання, а також м'яке відчуття м'яча.
  • Нова концепція з 12 панелей: однакові за розміром ідентичні панелі для ідеально збалансованої ваги та поводження в польоті.
  • Поверхня: тривимірна поверхня товщиною 1,2 мм для більшої міцності та кращої аеродинаміки. Інноваційна піна POE для міцного зчеплення, покращених характеристик відскоку та сили удару.

 

Українська Прем’єр-Ліга висловлює найщирішу подяку ТМ «PUMA» за те, що підтримала український футбол у ці важкі часи та долучилася до нас у якості офіційного технічного спонсору.

Також, УПЛ хоче подякувати компанії «Спорт Тімлайн» — офіційному дилеру ТМ «PUMA» в Україні за те, що ця угода стала можливою.

Сподіваємося, прийдешній сезон принесе вболівальникам багато приємних емоцій і яскравих голів, забитих новим неймовірним м’ячем.

Разом до перемоги!