![](/glide/uploads/2208/LHpodYWxRZdzzQ5oXM4IP3_kzKLgiMf0.jpg?w=900&h=540&fit=contain&s=79e0a4c4d6886dac32c7f1e5ced44ee9)
Ковалівці починають сезон перемогою
Перший тайм звітного матчу виявився, мабуть, найменш багатим на події з усіх сьогоднішніх. Обидві команди діяли дуже обережно, намагаючись максимально прискіпливо вивчити одна одну.
Не дивно, що й голевих моментів із обох боків було не так і багато.
Здавалося, забиті м’ячі будуть перенесені на другий тайм, аж тут під саму завісу першого господарям поля вдалося відкрити рахунок!
Після 15-хвилинного відпочинку тривала в цілому така ж гра: «Колос», ведучи в рахунку, ще міцніше прикрив тили, а «Кривбас», протистоячи настільки щільній обороні, змушений був використовувати переважно флангові навіси або стандарти.
Головною відмінністю між таймами стало те, що в другій 45-хвилинці значно зросла кількість жорстких стиків і емоцій, отож, як наслідок, – почастішали картки (причому, як мовиться, на будь-який смак).
Втім, єдиний проведений до перерви гол так і залишився єдиним у всій грі.
Фото пресслужби ФК «Колос».