17ЖОВ
7-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

Ворскла пропустила 900-й гол в УПЛ (після першого удару Максима Прядуна)

• Ворскла пропустила 900-й гол в УПЛ (після першого удару Максима Прядуна).
  • 600-й пропущений гол Динамо в Чемпіонатах України – після удару Олександра Зубкова.
  • Переможна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 12 ігор, м’ячі 36-5.
  • Дніпро-1 здобуло 40-у перемогу в УПЛ.
  • Дніпро-1 завершило серію без пропусків голів у Чемпіонатах, яка тривала впродовж рекордних для клубу 649-ти хвилин.
  • Безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ продовжується 21 гру: 18 перемог та 3 нічиї.
  • Гольовий серіал Динамо на полях суперників триває в УПЛ 12 ігор – 26 м’ячів.
  • Безнічинай виїзна серія Динамо продовжується в Чемпіонатах 9 ігор: 7 перемог та 2 поразки.
  • Динамо завершило свою «суху» серію в Чемпіонаті яка тривала 319 хвилин.
  • 1-а в Чемпіонатах вольова перемога Дніпра-1 над Рухом – у 4-й грі.
  • Ворскла зазнала190-ї гостьової поразки в УПЛ.
  • Завершилася безгольова серія Металіста в матчах з Ворсклою, яка тривала 488 хвилини.
  • Пропускна серія Металіста в Чемпіонатах триває 8 ігор – 17 голів.
  • Гольова гостьова серія Ворскли триває в УПЛ 5 ігор – 7 м’ячів.
  • Домашня безпрограшна клубна рекордна серія Металіста 1925 триває в УПЛ 4 гри: 2 перемоги та 2 нічиї.
  • Безвиграшна домашня клубна рекордна серія Минаю триває в Чемпіонаті 12 ігор: 7 нічиїх та 5 поразок.
  • Минай на своєму полі пропускає голи впродовж рекордних для клубу 8-ми ігор – 11 м’ячів.
  • Завершилася безгольова серія Минаю, яка тривала в Чемпіонаті 364 хвилини.
  • Перервалася безнічийна гостьова серія Вересу, що продовжується в УПЛ 6 ігор: по 3 перемоги та поразки.
  • 50-й матч Руху в УПЛ: +11=17-22 м’ячі 51-73, у якому рухівці зазнали 1-ї безвольної поразки.
  • 50-й гол Руху в УПЛ – після удару Олексія Довгого.
  • Пропускний серіал Руху триває в чемпіонатах 8 ігор (15 голів), що стало повторення клубного рекорду
  • 2-й дубль в Чемпіонатах оформлює Максим Прядун (Металіст).
  • 15-й гол в УПЛ забиває Олексій Довгий (Рух), 10-й гол – Максим Прядун (Металіст, 2-й м’яч у грі), Олександр Зубков, Данило Сікан (обоє – Шахтар), 5-й – Владислав Ванат (Динамо).
  • Гольовий серіал Артема Довбика (Дніпро-1) триває в УПЛ 4 гри – 6 голів.
  • У 5-му (!) для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Олексій Довгий (Рух), який раніше забивав суперникам Олександрії, Маріуполя, Металіста та Львова, 2-му Владислав Бугай (Львів), Чорноморця, Андрій Кравчук (Ворскла) – Олімпіка.
  • 450-й матч на клубному рівні провів Тарас Степаненко (Шахтар): в УПЛ – 321 гру, в Кубку – 33, єврокубках – 85 та в Суперкубку – 11.
  • 250-й матч в УПЛ провів Артем Громов (Дніпро-1).
  • У 6-му (!) для себе клубі УПЛ дебютує Павло Полегенько (Львів), який раніше виступав за Говерлу, Зірку, Маріуполь, Десну та Інгулець, 2-му – Тарас Дмитрук (Минай) – за Ворсклу.
  • Дебютує в УПЛ бразилець Вендел (Металіст 1925).
  • 50-й матч Динамо при Мірчі Луческу в Чемпіонатах України: +37=8-5 м’ячі 114-33.
  • Мірча Луческу біля керма різних клубів зазнав 40-ї поразки в УПЛ: 5 – з Динамо та 35 – з Шахтарем.
  • Рух при Леоніду Кучуку зазнав 10-ї поразки в УПЛ.
  • 30-е в Чемпіонатах пенальті у ворота Львова – 21-й гол.
  • 20-й в УПЛ нереалізований 11-метровий удар у ворота Динамо. 15 разів парирували удари воротарі, 2 рази м’яч пролітав мимо воріт і один раз влучив у штангу.
  • 10-й в УПЛ гостьовий пенальті Дніпра-1 – 10-й гол.
  • Найшвидше в УПЛ пенальті у ворота суперників Металіст 1925 – на 5-й хвилині.
  • 6-й з 8-и в УПЛ реалізований пенальті Артема Довбика (Дніпро-1), 2-й з 2-х – Ярослава Мартинюка (Металіст 1925).
  • 1-е з 2-х в УПЛ нереалізоване пенальті Лассіни Траоре (Шахтар).
  • 29-й з 44-х в УПЛ реалізований пенальті у ворота Юрія Паньківа (Рух).
  • 1-і в Чемпіонатах пенальті у ворота Івана Пономаренка (Львів, у 3-й грі) – гол та Руслана Нещерета (Динамо, у 5-й) – промах.
  • Рекордне у зустрічах двох клубів УПЛ, 24-те, вилучення в матчах Шахтаря та Динамо, в тому числі 14-те – динамівців.
  • 3-й раз в УПЛ вилучається з поля Геннадій Пасіч, який стає автором найпізнішої червоної картки для гравців Вересу – на 90+4 хвилині, 2-й – Ярослав Мартинюк (Металіст 1925), Ілля Забарний (Динамо), 1-й – Віталій Роман (Рух, у 10-й грі) та Денис Слюсар (Рух, у 8-й).
  • 2-й раз в УПЛ в одній грі вилучаються з поля 2 гравця Руху – і знову червоні картки показував Юрій Іванов (Донецька область).
  • 1-й в УПЛ автогол Микити Безуглого (Металіст 1925, у 6-й грі).