11БЕР
17-й тур Чемпіонату U-19 мовою чисел та фактів

Переможний серіал юнаків Шахтаря триває 9 ігор

• Безпрограшна серію Руху в юнацьких Чемпіонатах триває 27 ігор: 23 перемоги та 4 нічиї, а переможна – 8 матчів.
  • Рухівці покращують клубний рекорд, здобуваючи 8-му велику перемогу в ході одного сезону.
  • 4-та велика перемога юнаків Руху над Колосом.
  • Переможний серіал юнаків Шахтаря триває 9 ігор.
  • 250-й гол Олександрії в Чемпіонатах U-19 – після удару Дмитра Шостака.
  • 1-й гол юнаків Дніпра-1 у ворота Динамо – на 516-й хвилині.
  • Завершилася переможна серія Динамо, яка тривала 6 ігор.
  • Гольова серія динамівців триває 22 гри – 67 голів, а на полях суперників – 8 ігор: 22 голи.
  • 80-та вікторія Чорноморця в Чемпіонатах юнацьких команд.
  • 40-а гостьова перемога юнаків Олександрії, 20-а нічия Металіста.
  • Перервалася безвиграшна клубна рекордна серія юнаків Чорноморця, яка тривала 14 ігор: 4 нічиї та 10 поразок.
  • Завершився безнічийний серіал юнаків Інгульця, який тривав 9 ігор: 2 перемоги та 7 поразок.
  • Верес перервав безвиграшний серіал, який тривав 7 ігор: 2 нічиї та 5 поразок та безгольовий, що продовжувався 392 хвилини.
  • Завершився і домашній безвиграшний серіал юнаків Вересу, що тривав 9 ігор: =2-7. Востаннє рівняни перемагали на своєму полі ще 12 вересня 2021 року – зі Львовом.
  • 260-й матч юнаків Шахтаря: +185=36-39 м’ячі 663-212, 60-й – Руху: +42=11-7 м’ячі 153-46, 60-й – Минаю: +6=8-46 м’ячі 40-132.
  • 20-та поразка Кривбасу, 10-та велика гостьова поразка Колосу в юнацьких Чемпіонатах.
  • 15-й гол у Чемпіонатах U-19 забиває Антон Глущенко (Шахтар), 1-й – Ілля Баденко (Дніпро-1, в 11-й грі), Дмитро Годя (Верес, у 7-й).
  • У 2-му для себе юнацькому клубі відкриває лік голів Олександр Баранюк (Чорноморець), який раніше забивав суперникам Олімпіка.
  • Гольовий серіал Антона Глущенка (Шахтар) триває 4 гри – 4 голи, Іллі Квасниці (Рух): 3 гри – 4 голи.
  • Дебютують у Чемпіонатах U-19 Владислав Черненко (Олександрія), Назарій Макзенко (Чорноморець), Владислав Шершень, Єгор Федоренко (обидва – Колос), Артем Юрченко (Кривбас).
  • У 2-му для себе юнацькому клубі дебютує Денис Гарькавенко (Олександрія), який раніше виступав за Колос, Олександр Сагієнко (Кривбас) – за Металіст 1925.
  • 20-й пенальті у гостьові ворота Ворскли – 19-й гол.
  • 10-й раз юнаки Вересу пробивали пенальті – 6-й гол.
  • 1-й раз пробивав з «позначки» Дмитро Годя (Верес, у 7-й грі) і забив гол.
  • 3-й з 3-х реалізований пенальті у ворота Дмитра Ященка (Ворскла).
  • 1-а в юнацьких Чемпіонатах червона картка для Данила Ішимського (Чорноморець, у 25-й грі).
  • Матч Зоря – Львів перенесений на пізніше.