30ТРА
29-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів

2000-і голи в Чемпіонатах України Шахтаря (після удару Артема Бондаренка) та Динамо (після удару Еріка Раміреса)

• 2000-і голи Шахтаря в Чемпіонатах України – після удару Артема Бондаренка та Динамо – Еріка Раміреса.
  • Гольова серія Шахтаря триває в Чемпіонаті 28 ігор – 68 голів.
  • Безпрограшний серіал Шахтаря триває в Чемпіонаті 17 ігор: 14 перемог та 3 нічиї.
  • 6-та в УПЛ велика перемога Динамо над Вересом.
  • 1-а в УПЛ вольова перемога Минаю над Металістом – у 2-й грі.
  • 1-а в Чемпіонатах вольова перемога Минаю на полі суперників – у 37-й грі.
  • Металіст на своєму полі забиває 450-й гол та пропускає 300-й гол в УПЛ (1 м’яч у грі).
  • Минай забиває 50-й гол в УПЛ (2 м’ячі у грі).
  • 120-та в УПЛ поразка Олександрії, в тому числі 10-та від Зорі.
  • Безнічийна серія Зорі триває 14 ігор: 12 перемог та 2 поразки.
  • Перервалися гольові серії Дніпра-1, яка тривала 12 ігор – 27 голів та Олександрії: 7 ігор – 9 голів.
  • Динамо не пропускає голів від Вересу впродовж 508 хвилин.
  • Переможна серія Ворскли триває 4 гри.
  • Перервалася «суха» клубна рекордна серія Металіста 1925 на своєму полі, яка тривала 325 хвилин.
  • Завершилася безгольова гостьова серія Кривбасу, яка тривала 323 хвилини.
  • Перервалася безвиграшна гостьова клубна рекордна серія Руху, яка тривала в Чемпіонаті 7 матчів: 2 нічиї та 5 поразок.
  • Завершилася безгольова клубна рекордна серія Інгульця, яка тривала 756 хвилин.
  • Львів утримує два програшні клубні антирекордні серіали: загальний, який триває в УПЛ 12 ігор та домашній – 7 ігор.
  • Загальна безгольова серія Львова триває 585 хвилин, а на своєму полі – 484 хвилини.
  • 550-й матч у кар’єрі провів Тарас Степаненко (Шахтар): 341 – в УПЛ, 33 – в Кубку, 91 – у єврокубках, 11 – в Суперкубку та 74 – в збірній України.
  • 250-й матч на клубному рівні провів Денис Мірошниченко (Олександрія): 232 – в УПЛ, 12 – в Кубку та 6 – у єврокубках.
  • 100-й матч в УПЛ провів Олександр Піхальонок (Дніпро-1), 50-й – Богдан Мишенко (Львів), 1-й – Дмитро Годя (Верес).
  • 2-й дубль в УПЛ оформлює Юрій Климчук, який стає автором 1-го гостьового дублю Руху.
  • 20-й гол в УПЛ забиває Юрій Климчук (Рух, 1-й м’яч у грі), 10-й – Олександр Скляр (Ворскла), 1-й – Тимур Кораблін (Кривбас, у 10-й грі), Єгор Демченко (Металіст, у 30-й).
  • Гольова серія Назара Волошина (Динамо) триває 3 гри – 3 голи.
  • Володимир Шаран провів 250-й матч на чолі різних клубів УПЛ: +78=73-99 м’ячі 277-325.
  • 1-а гостьова перемога Руху при Віталію Пономарьову – у 7-й грі.
  • 30-й в Чемпіонатах пенальті у ворота суперників Вересу – 12-й промах.
  • 3-й з 3-х реалізований пенальті у виконанні Максима Ковальова (Інгулець).
  • 1-й раз в УПЛ виконували пенальті Михайло Шестаков (Верес, у 39-й грі) і не зумів його реалізувати та Руслан Паламар (Минай, у 8-й грі), який забив гол.
  • 3-й з 12-ти нереалізований пенальті у ворота Георгія Бущана (Динамо).
  • 6-й з 8-ми реалізований пенальті у ворота Даніїла Єрмолова (Металіст).
  • 1-й в УПЛ пенальті у ворота Іллі Ольхового (Львів, у 2-й грі) став реалізованим.
  • У матчі Шахтар – Дніпро-1 зафіксована рекордна кількість вилучень в ході гри, як загалом – 6 червоних карток так і гравців одного клубу – 4.
  • 2-е в УПЛ вилучення Олексія Гуцуляка (Дніпро-1), 1-е – Єгора Назарини (Шахтар, у 82-й грі), Анатолія Трубіна (Шахтар, у 69-й), Жуау Пеглоу (Дніпро-1, у 13-й), Улате Матарріти, Віталія Федоріва (обидва – Дніпро-1, не брали участі у грі).
  • 70-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Віктор Нижник (Вінниця), 50-й – Руслан Єрмоленко (Чернігів), 40-й – Станіслав Марулін (Херсонська область).
  • Металіст втратив шанс зберегти прописку в УПЛ.
  • Найбільш коректна команда Чемпіонату: Шахтар (47 жовтих карток + 4 червоні) – 55 очок, найбільш недисциплінована: Рух (79+8) – 95 очок.